reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 11 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA+DEMIFOND
21.06.2008 - Cegled
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 21.06.2008 7:0
PORUMBEI ANGAJATI: 1258
PORUMBEI CLASATI: 252
NR. COLUMBOFILI: 103
PRIMUL PORUMBEL: GLIGA PETRUReghin911105200712:33:591200.5929
ULTIMUL PORUMBEL: TINCA NICOLAEReghin627376200613:5:231075.1848
DATA_RASARIT_APUS: 21.06.2008_05:04_21:39 / 22.06.2008_05:04_21:40 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 GLIGA PETRU MS86 Reghin Reghin 400978 29 16 14.31
2 ROSCA VALERIU MS81 Reghin Reghin 374411 14 2 38.95
3 IENCIU VASILE MS84 Reghin Reghin 375061 20 5 45.31
4 CAMPEAN MIRCEA EL MS111 Targu Mures Targu Mures 366966 8 2 56.44
5 IONESCU ALEXANDRU MS82 Reghin Reghin 376294 29 12 69.95
6 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 399369 10 3 70.75
7 GREAB ALEX MS87 Reghin Reghin 372084 36 20 100.16
8 PETREA IONUT MS63 Reghin Ibanesti 393030 14 7 104.93
9 MURAR E MEC MS119 Targu Mures Targu Mures 364498 8 4 106.52
10 MOLDOVAN ALEX MS113 Targu Mures Targu Mures 371567 46 17 108.90
11 COZMA BOGDAN MS50 Targu Mures Targu Mures 366892 25 7 118.44
12 TEKERES BELA MS122 Targu Mures Targu Mures 368508 11 4 127.98
13 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 406421 24 14 129.57
14 TARTA E MS40 Targu Mures Targu Mures 370357 17 4 154.21
15 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 396385 4 2 171.70
16 GLIGA IONUT MS60 Reghin Ibanesti 393018 4 3 185.21
17 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 406514 17 7 199.52
18 MOZES I MS39 Targu Mures Targu Mures 368136 19 8 200.32
19 VIRAG CRISTIAN MS78 Reghin Reghin 374676 5 2 209.06
20 COZMA D MS41 Targu Mures Targu Mures 366892 14 8 225.76
21 NICUSAN VASILE MS89 Reghin Reghin 374026 20 5 228.14
22 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 396972 7 5 235.29
23 SOMESAN TUDOR MS88 Reghin Reghin 392707 19 9 271.07
24 FALL L MS125 Targu Mures Targu Mures 369254 10 2 339.43
25 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Sf Stefan 372776 56 12 0.00
26 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 430513 58 11 0.00
27 MOLDOVAN I MS121 Targu Mures Targu Mures 371567 30 5 0.00
28 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 399474 20 4 0.00
29 CRET GHEORGHE MS112 Targu Mures Targu Mures 366562 27 4 0.00
30 FRISS ZOLTAN MS54 Targu Mures Targu Mures 368855 15 4 0.00
31 CHIRTES FLORIN MS83 Reghin Reghin 395663 9 4 0.00
32 KELEMEN CSABA MS93 Reghin Reghin 375154 14 4 0.00
33 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 429712 14 3 0.00
34 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 431799 32 3 0.00
35 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 407117 9 3 0.00
36 KELEMEN SZABOLCS MS92 Reghin Reghin 375154 12 3 0.00
37 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 429760 11 2 0.00
38 GAL GAVRIL MS123 Targu Mures Targu Mures 368757 10 2 0.00
39 CAMPEAN N MS38 Targu Mures Targu Mures 365461 13 2 0.00
40 PAPP L MS42 Targu Mures Targu Mures 370628 12 2 0.00
41 GREAB VASILE MS85 Reghin Reghin 372084 17 2 0.00
42 KIRALY FERENC HR37 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 430073 22 1 0.00
43 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 400370 11 1 0.00
44 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 400370 4 1 0.00
45 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 395270 3 1 0.00
46 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 395270 12 1 0.00
47 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 400801 5 1 0.00
48 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 396385 7 1 0.00
49 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 443335 9 1 0.00
50 IVAN MARIA DENISA MS29 Sighisoara Sighisoara 396972 1 1 0.00
51 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 371685 11 1 0.00
52 DAN FLORIN CRACIUN MS59 Reghin Targu Mures 393024 5 1 0.00
53 TINCA NICOLAE MS71 Reghin Ibanesti 392636 10 1 0.00
54 CUEJDEAN FLORIN DAN MS76 Reghin Reghin 375330 10 1 0.00
55 CHIRA NICOLAE SB79 Sighisoara Dumberaveni 379575 15 1 0.00
56 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 436220 5 0 0.00
57 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 0 3 0 0.00
58 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 432569 13 0 0.00
59 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 431470 8 0 0.00
60 SIMO DENES HR49 Odorheiu Secuiesc Hoghia 426670 5 0 0.00
61 MOLNAR ARNOLD HR54 Odorheiu Secuiesc Martinis 0 3 0 0.00
62 MOLNAR SANDOR HR56 Odorheiu Secuiesc Martinis 0 8 0 0.00
63 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 436220 4 0 0.00
64 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 0 11 0 0.00
65 MARTON JANOS HR67 Odorheiu Secuiesc Vlahita 444671 8 0 0.00
66 KISS CSABA HR83 Odorheiu Secuiesc Cristuru Secuiesc 406214 11 0 0.00
67 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 393009 18 0 0.00
68 MIRCEA O MS109 Targu Mures Targu Mures 369695 2 0 0.00
69 FAM. BOGA MS110 Targu Mures Targu Mures 365229 10 0 0.00
70 NAGY ADORJAN P MS116 Reghin Valenii De Mures 379996 1 0 0.00
71 MARCU AUREL MS124 Targu Mures Targu Mures 347891 2 0 0.00
72 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 395558 6 0 0.00
73 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 434409 15 0 0.00
74 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 393009 7 0 0.00
75 BENCZE JANOS MS46 Targu Mures Targu Mures 368337 3 0 0.00
76 SZASZ BELA MS49 Targu Mures Band 354407 17 0 0.00
77 SOLOMON PAVEL MS5 Sighisoara Sighisoara 0 4 0 0.00
78 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 395776 4 0 0.00
79 MAN PAUL MARCEL MS61 Reghin Ibanesti 0 7 0 0.00
80 VIRVOREANU FLORIN BOGDAN MS64 Reghin Ibanesti 0 7 0 0.00
81 GLIGA ADRIAN MS69 Reghin Ibanesti 399559 2 0 0.00
82 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 395776 2 0 0.00
83 GRAMA VALENTIN MS73 Reghin Reghin 375438 5 0 0.00
84 PORTIK FEIER MS75 Reghin Reghin 0 13 0 0.00
85 SAMARTEAN MARINEL MS77 Reghin Reghin 0 6 0 0.00
86 ORBAN ANDREI MS79 Reghin Reghin 375333 5 0 0.00
87 FORFOTA DUMITRU MS80 Reghin Ideciu De Jos 378630 9 0 0.00
88 NAGY ADORJAN MS90 Reghin Reghin 379996 5 0 0.00
89 ROMAN MIRCEA MS91 Reghin Reghin 374626 20 0 0.00
90 COSTA DANUT SORIN MS98 Reghin Ibanesti 399814 7 0 0.00
91 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Sighisoara Medias 366651 14 0 0.00
92 DIAC GHEORGHE SB73 Sighisoara Medias 0 7 0 0.00
93 MUNTEAN ACHIM SB75 Sighisoara Medias 370697 5 0 0.00
94 BOER ACHIM SB76 Sighisoara Medias 0 4 0 0.00
95 SUCIU RADU SB86 Sighisoara Dumbraveni 380132 20 0 0.00
96 STOIA IOAN SB87 Sighisoara Medias 0 5 0 0.00
97 POPA IOAN SB88 Sighisoara Medias 0 12 0 0.00
98 RADLER WILLI SB89 Sighisoara Medias 366433 6 0 0.00
99 DAIAN GHEORGHE SB90 Sighisoara Medias 0 16 0 0.00
100 BARABAS IOSIF SB91 Sighisoara Dumbraveni 379585 8 0 0.00
101 DUDA IOAN SB92 Sighisoara Dumbraveni 0 4 0 0.00
102 NICOARA RADU SB94 Sighisoara Medias 364401 2 0 0.00
103 MORARIU AUREL SB99 Sighisoara Medias 0 5 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN