reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 20 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
09.08.2008 - Cluj
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 09.08.2008 6:15
PORUMBEI ANGAJATI: 1310
PORUMBEI CLASATI: 262
NR. COLUMBOFILI: 58
PRIMUL PORUMBEL: KEREKES ARPADOdorheiu Secuiesc56082620088:39:401030.6628
ULTIMUL PORUMBEL: HEGYI MIHALYOdorheiu Secuiesc26996420088:32:16829.6787
DATA_RASARIT_APUS: 09.08.2008_05:47_21:03 / 10.08.2008_05:48_21:02 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 BOITOS GHEORGHE MS11 Sighisoara Sighisoara 109909 19 8 27.48
2 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 149106 36 22 48.09
3 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 143760 20 9 81.68
4 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 138714 19 11 89.31
5 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 110611 26 10 92.37
6 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 139371 12 7 134.35
7 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 139371 13 8 139.69
8 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 114745 15 4 222.14
9 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 139700 21 10 242.75
10 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 136833 14 6 269.47
11 GAL LEVENTE HR90 Sighisoara Cristuru Secuiesc 121561 8 4 298.47
12 SIMO DENES HR49 Odorheiu Secuiesc Hoghia 136093 28 5 338.17
13 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 109395 27 2 345.80
14 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 119904 8 2 350.38
15 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 109812 105 20 0.00
16 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 112431 42 16 0.00
17 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 121012 44 14 0.00
18 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 113890 69 14 0.00
19 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 109812 48 11 0.00
20 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 109654 28 9 0.00
21 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 139043 26 8 0.00
22 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 110021 53 8 0.00
23 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 114111 34 8 0.00
24 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 139000 33 7 0.00
25 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 143760 20 7 0.00
26 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 109654 32 7 0.00
27 ORBAN ANDRAS HR42 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 139684 25 6 0.00
28 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 109618 21 6 0.00
29 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 155449 24 4 0.00
30 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 140477 13 3 0.00
31 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 114173 31 3 0.00
32 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 110996 10 2 0.00
33 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 110021 27 1 0.00
34 BARABAS ALBERT HR27 Odorheiu Secuiesc Bradesti 10 7 0 0.00
35 HAJDO KAROLY HR31 Odorheiu Secuiesc Zetea 0 6 0 0.00
36 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 139545 25 0 0.00
37 JAKAB JOZSEF HR35 Odorheiu Secuiesc Dealu 137183 9 0 0.00
38 MIKLOS ADOLF HR41 Odorheiu Secuiesc Martinis 0 7 0 0.00
39 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 10 11 0 0.00
40 BARABAS BERNADETT HR61 Odorheiu Secuiesc Bradesti 10 7 0 0.00
41 BALINT ROBERT HR70 Odorheiu Secuiesc Bradesti 141065 10 0 0.00
42 SZABO SZILARD HR71 Odorheiu Secuiesc Bradesti 141045 3 0 0.00
43 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 10 13 0 0.00
44 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 0 22 0 0.00
45 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 0 33 0 0.00
46 BARABAS IMRE HR75 Odorheiu Secuiesc Satul Nou 0 12 0 0.00
47 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 10 12 0 0.00
48 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 10 25 0 0.00
49 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 10 11 0 0.00
50 SERBAN LAJOS HR87 Sighisoara Cristuru Secuiesc 10 5 0 0.00
51 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 110191 10 0 0.00
52 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 109933 32 0 0.00
53 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 113069 9 0 0.00
54 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 113069 9 0 0.00
55 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 110311 18 0 0.00
56 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 110303 18 0 0.00
57 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 112317 27 0 0.00
58 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 148136 18 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN