reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 3 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
09.05.2009 - Valea lui Mihai
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 09.05.2009 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 3652
PORUMBEI CLASATI: 730
NR. COLUMBOFILI: 169
PRIMUL PORUMBEL: ROGOZ+PARCALABESCUSighisoara36866200811:18:131244.7642
ULTIMUL PORUMBEL: ROSTAS GERGELYOdorheiu Secuiesc170144200711:43:91096.6166
DATA_RASARIT_APUS: 09.05.2009_05:28_21:04 / 10.05.2009_05:27_21:05 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 258051 5 5 29.03
2 BENCZE ZSOLT HR69 Odorheiu Secuiesc Vlahita 287166 10 6 29.30
3 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273151 21 12 32.31
4 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 246913 18 5 32.86
5 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 250063 19 7 39.98
6 MADARAS ISTVAN CV218 Baraolt Baraolt 307983 24 2 41.34
7 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 304815 43 16 48.74
8 CHIRA NICOLAE SB79 Medias Dumbraveni 232718 45 8 53.12
9 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 307580 20 8 61.34
10 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 247898 57 15 86.25
11 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 291375 34 12 93.64
12 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 249741 20 2 98.30
13 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 304653 51 23 99.68
14 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 246913 18 9 99.94
15 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 269530 32 13 103.23
16 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 285947 35 13 118.84
17 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273584 13 2 124.04
18 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 256598 20 4 127.60
19 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 270123 20 9 128.97
20 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 307584 24 6 128.97
21 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277109 26 5 133.08
22 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 242876 46 16 141.57
23 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 309044 28 17 143.21
24 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 307939 25 13 143.75
25 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 246733 33 13 158.82
26 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 283781 39 20 159.09
27 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 246634 28 6 167.30
28 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 274459 30 20 186.75
29 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 289237 12 5 187.02
30 MOLNAR FERENC CV217 Baraolt Biborteni 309960 27 12 188.94
31 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277146 19 3 200.44
32 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 304661 19 5 204.28
33 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 304857 18 8 205.10
34 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 306977 32 9 205.64
35 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 304832 11 3 206.19
36 DAVID PAL CV226 Baraolt Biborteni 309425 24 5 208.38
37 MOLNAR ARNOLD HR54 Odorheiu Secuiesc Martinis 284668 18 4 219.60
38 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 246634 13 3 221.52
39 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 275078 26 10 238.23
40 MURVAI ISTVAN HR92 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257483 16 5 241.24
41 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273673 116 63 261.22
42 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274400 24 6 271.36
43 GUBAS JOZSEF CV254 Baraolt Baraolt 307835 12 4 308.33
44 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 248048 30 9 321.46
45 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 303913 40 11 326.67
46 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 250391 74 35 0.00
47 DEAK DOMOKOS HR79 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257532 48 19 0.00
48 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 246733 59 15 0.00
49 MOLNAR SANDOR HR56 Odorheiu Secuiesc Martinis 284668 55 13 0.00
50 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 272871 46 12 0.00
51 KORODI CSABA CV216 Baraolt Aita Mare 311765 20 10 0.00
52 ORBAN ANDRAS HR42 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273938 50 10 0.00
53 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 274266 33 10 0.00
54 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 247510 34 8 0.00
55 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277146 22 7 0.00
56 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 272825 27 7 0.00
57 SUCIU RADU SB86 Medias Dumbraveni 233232 33 7 0.00
58 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 246535 17 6 0.00
59 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 304820 19 5 0.00
60 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 247203 24 5 0.00
61 LAZAR JOZSEF 1 CV205 Baraolt Doboseni 303835 25 4 0.00
62 BAKO TIBOR CV231 Baraolt Batanii Mici 311873 20 4 0.00
63 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273584 16 4 0.00
64 MARTON JANOS HR67 Odorheiu Secuiesc Vlahita 284811 15 4 0.00
65 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 247212 14 4 0.00
66 DENES ATTILA CV223 Baraolt Baraolt 307990 14 3 0.00
67 AGOSTON ISTVAN CV232 Baraolt Baraolt 307611 23 3 0.00
68 BORCAIAS STEFAN CV238 Baraolt Baraolt 307983 17 3 0.00
69 VERESS TIBOR CV266 Baraolt Batanii Mari 313250 12 3 0.00
70 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 258051 11 3 0.00
71 SZABO GYULA HR153 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274806 14 3 0.00
72 SANDOR ZOLTAN HR47 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274524 25 3 0.00
73 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257122 39 3 0.00
74 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 249168 26 3 0.00
75 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 246315 15 3 0.00
76 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 244710 17 3 0.00
77 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 243398 30 3 0.00
78 FLOREA TOBIAS SB81 Medias Medias 225224 14 3 0.00
79 HARTOAGA MIHAI SB98 Medias Agnita 254378 12 3 0.00
80 DEAK LEVENTE CV212 Baraolt Aita Mare 311760 11 2 0.00
81 TOKOS ARON CV243 Baraolt Bradut 304996 25 2 0.00
82 ANDRAS ANTAL CV247 Baraolt Baraolt 307914 15 2 0.00
83 KOLUMBAN ELEK CV249 Baraolt Filia 304685 12 2 0.00
84 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 275089 42 2 0.00
85 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274806 30 2 0.00
86 CANDEA GHEORGHE MS160 Sighisoara Albesti 249023 16 2 0.00
87 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 246535 11 2 0.00
88 TURUS TEOFIL SB108 Sighisoara Medias 226476 50 2 0.00
89 MAN FLORIN SB74 Medias Medias 225315 20 2 0.00
90 CIORA FLORIN SB85 Medias Medias 226340 15 2 0.00
91 GUBAS DENES CV220 Baraolt Bradut 305065 9 1 0.00
92 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 307835 16 1 0.00
93 BALO LEVENTE CV224 Baraolt Batanii Mari 313275 14 1 0.00
94 VERESS ALBERT CV244 Baraolt Biborteni 309468 7 1 0.00
95 VARGA MIKLOS CV248 Baraolt Filia 304694 10 1 0.00
96 PAL JOZSEF CV251 Baraolt Baraolt 306966 20 1 0.00
97 KOVACS GABOR CV255 Baraolt Baraolt 307983 13 1 0.00
98 BALLOK CSABA HR63 Odorheiu Secuiesc Martinis 283677 28 1 0.00
99 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274547 6 1 0.00
100 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 274321 16 1 0.00
101 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257131 12 1 0.00
102 SOLYMOSY GYULA HR88 Sighisoara Simonesti 259643 7 1 0.00
103 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 285480 14 1 0.00
104 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 244235 22 1 0.00
105 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 247796 15 1 0.00
106 BEJENARU DOREL SB100 Medias Mosna 232984 16 1 0.00
107 LAPOHOS IULIAN SB111 Medias Agnita 254443 16 1 0.00
108 BARSAN CORNEL SB114 Medias Medias 225720 12 1 0.00
109 IACOB ANDREI SB116 Medias Medias 225866 15 1 0.00
110 VIZITEU DUMITRU SB131 Medias Agnita 254170 6 1 0.00
111 DIAC GHEORGHE SB73 Medias Medias 225749 11 1 0.00
112 MUNTEAN ACHIM SB75 Medias Medias 225068 19 1 0.00
113 POPA IOAN SB88 Medias Medias 223901 33 1 0.00
114 DAIAN GHEORGHE SB90 Medias Medias 225850 25 1 0.00
115 BACILA CRISTIAN SB95 Medias Ighisu Nou 227961 12 1 0.00
116 0 0 0 0.00
117 NAGY BELA CV209 Baraolt Baraolt 306821 31 0 0.00
118 NAGY ERNO CV215 Baraolt Bradut 305569 11 0 0.00
119 GUBAS BALINT CV221 Baraolt Baraolt 308848 17 0 0.00
120 PAL GEZA CV237 Baraolt Miclosoara 304996 9 0 0.00
121 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 304690 15 0 0.00
122 KOVACS HUNOR CV250 Baraolt Batanii Mici 311929 8 0 0.00
123 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 305021 10 0 0.00
124 PETER ZOLTAN HR10 Odorheiu Secuiesc Lueta 289584 19 0 0.00
125 GYORGY ZOLTAN HR133 Odorheiu Secuiesc Lueta 223 287182 20 0 0.00
126 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 289043 11 0 0.00
127 BENEDEK ZOLTAN HR148 Odorheiu Secuiesc Vlahita 287574 5 0 0.00
128 GYORGY JOZSEF HR149 Odorheiu Secuiesc Vlahita 287863 17 0 0.00
129 PAPP ATTILA HR151 Odorheiu Secuiesc Hoghia 272318 13 0 0.00
130 SIMO ENDRE HR152 Odorheiu Secuiesc Hoghia 270701 12 0 0.00
131 SZELYES LEVENTE HR154 Odorheiu Secuiesc Vlahita 287068 10 0 0.00
132 JAKAB JOZSEF HR35 Odorheiu Secuiesc Dealu 271116 7 0 0.00
133 KIRALY FERENC HR37 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273700 60 0 0.00
134 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277983 23 0 0.00
135 SIMO DENES HR49 Odorheiu Secuiesc Hoghia 270701 13 0 0.00
136 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 275106 28 0 0.00
137 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 286936 10 0 0.00
138 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 286911 14 0 0.00
139 BALINT ROBERT HR70 Odorheiu Secuiesc Bradesti 274984 7 0 0.00
140 SZABO SZILARD HR71 Odorheiu Secuiesc Bradesti 275333 10 0 0.00
141 BALINT LAJOS HR78 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257577 7 0 0.00
142 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 255736 10 0 0.00
143 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 258682 40 0 0.00
144 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 252641 36 0 0.00
145 SEBOK LEVENTE HR86 Sighisoara Cristuru Secuiesc 255708 16 0 0.00
146 SERBAN LAJOS HR87 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257387 6 0 0.00
147 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 100000 7 0 0.00
148 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 246849 11 0 0.00
149 CATANA IOAN MS151 Medias Tarnaveni 0 17 0 0.00
150 PRUNA FLORIN MS152 Medias Tarnaveni 210520 11 0 0.00
151 COCA ZAHARIA MS154 Sighisoara Sighisoara 100000 16 0 0.00
152 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 247434 16 0 0.00
153 BALAZS STEFAN MS158 Odorheiu Secuiesc Sovata 243174 40 0 0.00
154 BUNEA COSMIN LIVIU MS161 Sighisoara Albesti 100000 8 0 0.00
155 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 243766 22 0 0.00
156 WONERTH GERALD SB101 Medias Tarnava 223023 25 0 0.00
157 POPA NICOLAE + POP SB103 Medias Medias 224479 15 0 0.00
158 DIAC+FRIEDIRIH PETER SB113 Medias Medias 225749 9 0 0.00
159 GOGA OVIDIU SB115 Medias Medias 224607 14 0 0.00
160 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Medias Medias 225781 25 0 0.00
161 POPEANGA IANCU SB72 Medias Medias 225509 10 0 0.00
162 BOER ACHIM SB76 Medias Medias 224522 20 0 0.00
163 HOLERGA DORU SB83 Medias Medias 225547 20 0 0.00
164 MUNTEANU FLORIN SB84 Medias Medias 225612 18 0 0.00
165 RADLER WILLI SB89 Medias Medias 225004 23 0 0.00
166 BARABAS IOSIF SB91 Medias Dumbraveni 227889 21 0 0.00
167 NICOARA RADU SB94 Medias Medias 223001 9 0 0.00
168 AXENTE IOAN SB96 Medias Ighisu Nou 227890 10 0 0.00
169 SAMBOTIN OVIDIU SB97 Medias Medias 100000 8 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN