reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 2 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
03.05.2008 - Carei 1
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 03.05.2008 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 4373
PORUMBEI CLASATI: 875
NR. COLUMBOFILI: 171
PRIMUL PORUMBEL: DAIAN GHEORGHEMedias324328200610:23:281555.9823
ULTIMUL PORUMBEL: MAGYARI DENEITargu Mures169712200710:39:521228.1296
DATA_RASARIT_APUS: 03.05.2008_05:36_20:57 / 04.05.2008_05:35_20:58 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 240364 21 14 8.69
2 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 241026 15 2 25.84
3 KELEMEN SZABOLCS MS92 Reghin Reghin 198255 24 5 32.93
4 BOER ACHIM SB76 Medias Medias 221868 29 10 37.50
5 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 240364 23 10 43.22
6 MOLDOVAN ALEX MS113 Targu Mures Targu Mures 204968 58 17 56.48
7 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 242166 31 17 57.40
8 BOITOS GHEORGHE MS11 Sighisoara Sighisoara 240395 21 9 62.43
9 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 240094 17 7 74.09
10 IVAN MARIA DENISA MS29 Sighisoara Sighisoara 241485 6 3 78.66
11 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 240718 15 7 80.95
12 SOLOMON PAVEL MS5 Sighisoara Sighisoara 242534 18 4 81.18
13 MOZES I MS39 Targu Mures Targu Mures 200802 26 9 85.30
14 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 242984 21 5 86.67
15 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 240705 11 3 94.44
16 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 239913 25 11 94.90
17 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 240421 22 13 113.65
18 BARABAS IOSIF SB91 Medias Dumbraveni 227795 30 10 115.71
19 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 242682 19 11 118.00
20 KISS CSABA MS34 Sighisoara Sovata 248537 35 10 125.54
21 KIRALY FERENC HR37 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263853 24 4 129.89
22 COZMA BOGDAN MS50 Targu Mures Targu Mures 200774 49 9 139.95
23 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 245581 11 2 154.81
24 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 241678 20 5 157.10
25 CHIRTES FLORIN MS83 Reghin Reghin 215321 31 6 161.67
26 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263634 120 26 169.22
27 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 242647 35 11 170.13
28 ORBAN ANDREI MS79 Reghin Reghin 197042 9 2 171.96
29 BACIU LEONTIN MS52 Targu Mures Benefalau 200960 50 17 174.48
30 CRET GHEORGHE MS112 Targu Mures Targu Mures 200252 96 19 182.48
31 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 241485 46 21 187.29
32 MOLNAR SANDOR HR56 Odorheiu Secuiesc Martinis 274570 14 4 192.55
33 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248079 4 2 196.20
34 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 239913 67 31 203.06
35 DEAK DOMOKOS HR79 Sighisoara Cristuru Secuiesc 249076 36 16 203.75
36 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 240421 33 20 206.04
37 NAGY ADORJAN MS90 Reghin Reghin 196644 31 7 208.10
38 BEJENARU DOREL SB100 Medias Mosna 230571 5 4 212.44
39 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264746 29 5 213.35
40 CHIRA NICOLAE SB79 Medias Dumbraveni 227573 55 18 219.30
41 IONESCU ALEXANDRU MS82 Reghin Reghin 198163 52 19 225.47
42 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 264928 35 10 227.30
43 MIRCEA O MS109 Targu Mures Targu Mures 202866 16 3 227.76
44 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 262826 49 5 228.90
45 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 239878 17 9 233.94
46 KELEMEN CSABA MS93 Reghin Reghin 198255 26 16 237.59
47 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 262800 39 7 238.74
48 COZMA D MS41 Targu Mures Targu Mures 200774 26 14 251.09
49 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 274194 22 12 256.57
50 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 282970 28 13 264.58
51 CAMPEAN MIRCEA MS111 Targu Mures Targu Mures 199369 12 4 264.58
52 MAN PAUL MARCEL MS61 Reghin Ibanesti 212431 15 3 266.86
53 JAKAB JOZSEF HR35 Odorheiu Secuiesc Dealu 260738 10 4 269.15
54 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 232637 24 2 274.18
55 DAIAN GHEORGHE SB90 Medias Medias 223076 30 13 294.31
56 DEPNER F MS43 Targu Mures Targu Mures 200802 12 6 308.03
57 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 240094 18 9 308.26
58 MAGYARI DENEI MS107 Targu Mures Targu Mures 196337 31 5 326.09
59 SANDOR ZOLTAN HR47 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264201 29 6 355.82
60 BENCZE JANOS MS46 Targu Mures Targu Mures 202433 17 6 356.28
61 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Sf Stefan 206036 98 25 0.00
62 TARTA E MS40 Targu Mures Targu Mures 203726 55 19 0.00
63 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 242249 34 12 0.00
64 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 231414 79 12 0.00
65 FRISS ZOLTAN MS54 Targu Mures Targu Mures 202719 59 12 0.00
66 GLIGA PETRU MS86 Reghin Reghin 220518 54 12 0.00
67 FAM. BOGA MS110 Targu Mures Targu Mures 201401 52 10 0.00
68 DEPNER F. MEC MS120 Targu Mures Targu Mures 200802 28 10 0.00
69 POPA IOAN SB88 Medias Medias 221073 42 10 0.00
70 SUCIU RADU SB86 Medias Dumbraveni 228057 39 9 0.00
71 GREAB ALEX MS87 Reghin Reghin 194613 45 8 0.00
72 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Medias Medias 222723 39 8 0.00
73 RADLER WILLI SB89 Medias Medias 222108 21 8 0.00
74 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 203603 21 7 0.00
75 NICUSAN VASILE MS89 Reghin Reghin 196436 48 7 0.00
76 DIAC GHEORGHE SB73 Medias Medias 222951 29 7 0.00
77 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 266534 33 6 0.00
78 MURAR E MS37 Targu Mures Targu Mures 192763 35 6 0.00
79 PAPP L MS42 Targu Mures Targu Mures 202830 33 6 0.00
80 FLOREA TOBIAS SB81 Medias Medias 222390 26 6 0.00
81 TENIE GLIGOR MS106 Targu Mures Cucerdea 197518 39 5 0.00
82 VALI ARPAD MS108 Targu Mures Targu Mures 202953 38 5 0.00
83 IENCIU VASILE MS84 Reghin Reghin 196236 46 5 0.00
84 SOMESAN TUDOR MS88 Reghin Reghin 212496 46 5 0.00
85 SIMO DENES HR49 Odorheiu Secuiesc Hoghia 261073 20 4 0.00
86 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 259178 18 4 0.00
87 PETER ATTILA HR58 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264626 22 4 0.00
88 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 266534 20 4 0.00
89 IOANCIO ERNEST MS102 Targu Mures Targu Mures 204564 20 4 0.00
90 CAMPEAN MIHAI MS38 Targu Mures Targu Mures 200600 28 4 0.00
91 PETREA IONUT MS63 Reghin Ibanesti 212702 22 4 0.00
92 BALASZ ISTVAN MS97 Odorheiu Secuiesc Sovata 230922 69 4 0.00
93 HARTOAGA MIHAI SB98 Medias Agnita 251459 11 4 0.00
94 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263101 15 3 0.00
95 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264200 19 3 0.00
96 TINCA NICOLAE MS71 Reghin Ibanesti 212210 20 3 0.00
97 FORFOTA DUMITRU MS80 Reghin Ideciu De Jos 198273 24 3 0.00
98 ROSCA Valeriu MS81 Reghin Reghin 196187 38 3 0.00
99 STOIA IOAN SB87 Medias Medias 221920 15 3 0.00
100 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 244457 15 2 0.00
101 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 240403 13 2 0.00
102 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 242682 9 2 0.00
103 NEACSA EMILIAN MS47 Targu Mures Tarnaveni 203296 31 2 0.00
104 MARIAN SABIN MS48 Targu Mures Targu Mures 203198 76 2 0.00
105 MUNTEAN ACHIM SB75 Medias Medias 224676 23 2 0.00
106 HOLERGA DORU SB83 Medias Medias 222707 17 2 0.00
107 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 265080 45 1 0.00
108 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 267658 16 1 0.00
109 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263612 14 1 0.00
110 MARTON JANOS HR67 Odorheiu Secuiesc Vlahita 273334 15 1 0.00
111 MAKI LEVENTE MS104 Targu Mures Remetea 197737 20 1 0.00
112 NAGY ADORJAN P MS116 Reghin Valenii De Mures 196644 3 1 0.00
113 GYURKORIS ATTILA MS20 Sighisoara Sighisoara 240205 11 1 0.00
114 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 231540 25 1 0.00
115 GLIGA IONUT MS60 Reghin Ibanesti 212714 16 1 0.00
116 VIRVOREANU FLORIN BOGDAN MS64 Reghin Ibanesti 211520 12 1 0.00
117 GRAMA VALENTIN MS73 Reghin Reghin 197022 27 1 0.00
118 SAMARTEAN MARINEL MS77 Reghin Reghin 196256 14 1 0.00
119 GREAB VASILE MS85 Reghin Reghin 194613 44 1 0.00
120 MAN FLORIN SB74 Medias Medias 222518 11 1 0.00
121 NICOARA RADU SB94 Medias Medias 220187 4 1 0.00
122 0 0 0 0.00
123 BARABAS ALBERT HR27 Odorheiu Secuiesc Bradesti 264547 18 0 0.00
124 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 258568 5 0 0.00
125 ORBAN ANDRAS HR42 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263994 36 0 0.00
126 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 266682 30 0 0.00
127 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 0 11 0 0.00
128 RUDOLF NANDOR HR46 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 0 5 0 0.00
129 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264821 31 0 0.00
130 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 279449 10 0 0.00
131 BARABAS BERNADETT HR61 Odorheiu Secuiesc Bradesti 264547 11 0 0.00
132 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 0 6 0 0.00
133 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 0 10 0 0.00
134 BENCZE ZSOLT HR69 Odorheiu Secuiesc Vlahita 200000 24 0 0.00
135 BARABAS IMRE HR75 Odorheiu Secuiesc Satul Nou 0 12 0 0.00
136 BALINT LAJOS HR78 Sighisoara Cristuru Secuiesc 0 5 0 0.00
137 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 0 23 0 0.00
138 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248537 5 0 0.00
139 SOLYMOSY GYULA HR88 Sighisoara Simonesti 0 12 0 0.00
140 CSAKI BELA HR89 Sighisoara Cristuru Secuiesc 0 6 0 0.00
141 SIMO ZOLTAN HR94 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248310 6 0 0.00
142 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Targu Mures Capusu De Campie 189797 40 0 0.00
143 ONISORU NICOLAE MS103 Targu Mures Targu Mures 194078 20 0 0.00
144 NAGY M MS105 Targu Mures Targu Mures 203532 17 0 0.00
145 MURAR E MEC MS119 Targu Mures Targu Mures 192763 33 0 0.00
146 IUSAN CORNEL MS12 Sighisoara Sighisoara 240541 11 0 0.00
147 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 0 6 0 0.00
148 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 0 41 0 0.00
149 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 232246 21 0 0.00
150 LASZLO BOTOND MS36 Odorheiu Secuiesc Sovata 230946 10 0 0.00
151 MATEJUS ZOLTAN MS45 Targu Mures Tofalau 204194 7 0 0.00
152 MOLDOVAN FERI MS53 Targu Mures Benefalau 200960 25 0 0.00
153 CHIRTES VASILE MS58 Targu Mures Targu Mures 203201 2 0 0.00
154 DAN FLORIN CRACIUN MS59 Reghin Targu Mures 212044 12 0 0.00
155 GLIGA TEODOR MS62 Reghin Ibanesti 220199 15 0 0.00
156 FINNA STEFAN MS65 Reghin Reghin 196078 13 0 0.00
157 GHERGHE FARCAS MS66 Reghin Ibanesti 211717 5 0 0.00
158 GLIGA ADRIAN MS69 Reghin Ibanesti 218163 12 0 0.00
159 BOTIU FLORIN MS72 Reghin Reghin 0 19 0 0.00
160 PAPP ATTILA MS74 Reghin Reghin 0 18 0 0.00
161 PORTIK FEIER MS75 Reghin Reghin 196030 16 0 0.00
162 VIRAG CRISTIAN MS78 Reghin Reghin 196562 27 0 0.00
163 ROMAN MIRCEA MS91 Reghin Reghin 196715 30 0 0.00
164 ROBU OCTAVIAN MS96 Sighisoara Sighisoara 0 8 0 0.00
165 COSTA DANUT SORIN MS98 Reghin Ibanesti 218481 40 0 0.00
166 MOLDOVAN DOREL MS99 Reghin Reghin 215047 10 0 0.00
167 POPA NICOLAE + POP SB103 Medias Medias 221 16 0 0.00
168 CIORA FLORIN SB85 Medias Medias 223562 9 0 0.00
169 DUDA IOAN SB92 Medias Dumbraveni 228 11 0 0.00
170 BACILA DAN SB93 Medias Medias 219 2 0 0.00
171 MORARIU AUREL SB99 Medias Medias 221767 10 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN