reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 4 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA+DEMIFOND
16.05.2009 - Torokszentmiklos 1 (hu)
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 16.05.2009 7:20
PORUMBEI ANGAJATI: 3360
PORUMBEI CLASATI: 672
NR. COLUMBOFILI: 168
PRIMUL PORUMBEL: BIRTALAN LASZLOSIGHISOARA265914200812:10:11210.6234
ULTIMUL PORUMBEL: FANCSALI ARPADOdorheiu Secuiesc559507200813:26:561048.0228
DATA_RASARIT_APUS: 16.05.2009_05:20_21:12 / 17.05.2009_05:19_21:13 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 BIRTALAN LASZLO MS23 SIGHISOARA Sighisoara 351105 18 11 9.22
2 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 350065 27 13 25.90
3 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 355443 74 46 44.94
4 SUCIU RADU SB86 Medias Dumbraveni 335058 30 12 63.09
5 CHIRA NICOLAE SB79 Medias Dumbraveni 334509 45 19 69.04
6 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 414420 23 8 69.94
7 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 415125 18 5 72.91
8 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 383793 49 13 77.67
9 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 384182 29 14 79.76
10 DEAK DOMOKOS HR79 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365648 46 18 87.80
11 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 360353 43 12 97.92
12 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384072 21 12 99.11
13 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 386548 27 12 106.85
14 VERESS TIBOR CV266 Baraolt Batanii Mari 421973 11 2 118.15
15 BARABAS IOSIF SB91 Medias Dumbraveni 334536 19 5 118.45
16 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 366016 5 2 123.51
17 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 366016 11 4 129.46
18 FILIP MIRCEA MS22 SIGHISOARA Sighisoara 351105 18 10 134.52
19 DAVID PAL CV226 Baraolt Biborteni 417667 24 6 161.31
20 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 350292 15 7 175.59
21 KORODI CSABA CV216 Baraolt Aita Mare 416468 20 9 177.08
22 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 351273 15 6 180.36
23 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 393431 36 14 180.95
24 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 385085 20 4 184.53
25 TURUS TEOFIL SB108 Medias Medias 322858 32 5 202.97
26 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 382567 36 17 210.71
27 PETER ZOLTAN HR10 Odorheiu Secuiesc Lueta 400032 20 8 217.26
28 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 389148 22 4 225.89
29 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 383746 28 11 226.49
30 FLOREA TOBIAS SB81 Medias Medias 321932 14 3 231.85
31 MOLNAR SANDOR HR56 Odorheiu Secuiesc Martinis 394461 52 6 234.82
32 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 355328 20 10 245.53
33 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384551 118 47 246.13
34 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 389241 26 2 250.59
35 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 350065 15 7 259.52
36 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385524 30 3 261.01
37 ORBAN ANDRAS HR42 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384597 50 11 272.62
38 DIAC+FRIEDIRIH PETER SB113 Medias Medias 322321 7 2 279.17
39 GYORGY JOZSEF HR149 Odorheiu Secuiesc Vlahita 400848 17 3 282.14
40 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 413881 33 11 299.40
41 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 414253 21 2 304.76
42 CANDEA GHEORGHE MS160 Sighisoara Albesti 353951 14 6 311.31
43 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Medias Medias 322407 25 2 313.09
44 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 386548 18 4 329.46
45 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 413934 19 5 370.24
46 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Lueta 400546 11 3 385.71
47 ROGOZ EUGEN MS1 SIGHISOARA Sighisoara 350670 55 22 0.00
48 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 389293 42 16 0.00
49 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 SIGHISOARA Sighisoara 350670 31 13 0.00
50 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 397854 37 10 0.00
51 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 352277 28 9 0.00
52 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 351566 28 9 0.00
53 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 413648 38 7 0.00
54 PINTEA IOAN MS15 SIGHISOARA Albesti 354975 17 7 0.00
55 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 416841 26 6 0.00
56 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 412640 39 6 0.00
57 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 387740 31 6 0.00
58 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365670 41 6 0.00
59 MOLNAR FERENC CV217 Baraolt Biborteni 418303 24 5 0.00
60 MARTON JANOS HR67 Odorheiu Secuiesc Vlahita 398434 15 5 0.00
61 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 360228 27 5 0.00
62 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 414376 12 4 0.00
63 BAKO TIBOR CV231 Baraolt Batanii Mici 420685 21 4 0.00
64 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 414108 19 4 0.00
65 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384320 16 4 0.00
66 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 360245 25 4 0.00
67 MUNTEAN ACHIM SB75 Medias Medias 322092 16 4 0.00
68 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 415130 24 3 0.00
69 GUBAS BALINT CV221 Baraolt Baraolt 416219 17 3 0.00
70 AGOSTON ISTVAN CV232 Baraolt Baraolt 415133 23 3 0.00
71 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 414118 14 3 0.00
72 MURVAI ISTVAN HR92 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365712 14 3 0.00
73 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 360624 20 3 0.00
74 MOSORA + PUPAZA MS7 SIGHISOARA Sighisoara 350511 17 3 0.00
75 BEJENARU DOREL SB100 Medias Mosna 327976 14 3 0.00
76 CIORA FLORIN SB85 Medias Medias 322813 16 3 0.00
77 POPA IOAN SB88 Medias Medias 320704 32 3 0.00
78 HARTOAGA MIHAI SB98 Medias Agnita 349091 9 3 0.00
79 NAGY BELA CV209 Baraolt Baraolt 413925 29 2 0.00
80 MADARAS ISTVAN CV218 Baraolt Baraolt 415533 24 2 0.00
81 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 415285 16 2 0.00
82 BALO LEVENTE CV224 Baraolt Batanii Mari 421998 13 2 0.00
83 BORCAIAS STEFAN CV238 Baraolt Baraolt 415459 15 2 0.00
84 KOVACS GABOR CV255 Baraolt Baraolt 415522 13 2 0.00
85 OLAH LEVENTE CV267 Baraolt Batanii Mari 420722 13 2 0.00
86 SIMO ENDRE HR152 Odorheiu Secuiesc Hoghia 380787 11 2 0.00
87 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384320 17 2 0.00
88 LAPOHOS IULIAN SB111 Medias Agnita 349387 16 2 0.00
89 IACOB ANDREI SB116 Medias Medias 322323 14 2 0.00
90 HOLERGA DORU SB83 Medias Medias 322329 14 2 0.00
91 LAZAR JOZSEF 1 CV205 Baraolt Doboseni 412328 24 1 0.00
92 DEAK LEVENTE CV212 Baraolt Aita Mare 416509 12 1 0.00
93 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 413844 15 1 0.00
94 VERESS ALBERT CV244 Baraolt Biborteni 417747 7 1 0.00
95 ANDRAS ANTAL CV247 Baraolt Baraolt 415390 15 1 0.00
96 KOLUMBAN ELEK CV249 Baraolt Filia 413793 10 1 0.00
97 KOVACS HUNOR CV250 Baraolt Batanii Mici 420778 8 1 0.00
98 GUBAS JOZSEF CV254 Baraolt Baraolt 415285 11 1 0.00
99 AGOSTON GABOR ISTVAN CV259 Baraolt Capeni 414622 18 1 0.00
100 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385848 42 1 0.00
101 SIMO DENES HR49 Odorheiu Secuiesc Hoghia 380787 10 1 0.00
102 MOLNAR ARNOLD HR54 Odorheiu Secuiesc Martinis 394461 15 1 0.00
103 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 389148 19 1 0.00
104 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385340 4 1 0.00
105 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365972 13 1 0.00
106 COCA ZAHARIA MS154 Sighisoara Sighisoara 352000 9 1 0.00
107 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 351361 13 1 0.00
108 BUNEA COSMIN LIVIU MS161 Sighisoara Albesti 352181 8 1 0.00
109 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 388669 14 1 0.00
110 MOSORA ROVIN MS6 SIGHISOARA Sighisoara 350511 10 1 0.00
111 WONERTH GERALD SB101 Medias Tarnava 318066 19 1 0.00
112 RADLER WILLI SB89 Medias Medias 321884 20 1 0.00
113 BACILA CRISTIAN SB95 Medias Ighisu Nou 322782 11 1 0.00
114 0 0 0 0.00
115 ROMAN LEVENTE CV210 Baraolt Baraolt 415124 12 0 0.00
116 NAGY ERNO CV215 Baraolt Bradut 420919 9 0 0.00
117 DENES ATTILA CV223 Baraolt Baraolt 415458 12 0 0.00
118 ALBERT LAJOS + ANDRAS CV229 Baraolt Tarisoara 413040 10 0 0.00
119 NYISZTOR LASZLO CV230 Baraolt Bradut 413627 14 0 0.00
120 PAL GEZA CV237 Baraolt Miclosoara 414604 13 0 0.00
121 TOKOS ARON CV243 Baraolt Bradut 413767 34 0 0.00
122 VARGA MIKLOS CV248 Baraolt Filia 413808 10 0 0.00
123 PAL JOZSEF CV251 Baraolt Baraolt 414537 19 0 0.00
124 BEDO ZSOLT CV260 Baraolt Capeni 414605 15 0 0.00
125 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 412866 10 0 0.00
126 GYORGY ZOLTAN HR133 Odorheiu Secuiesc Lueta 223 400220 16 0 0.00
127 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 400463 10 0 0.00
128 PAPP ATTILA HR151 Odorheiu Secuiesc Hoghia 378575 9 0 0.00
129 SZABO GYULA HR153 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385524 14 0 0.00
130 SZELYES LEVENTE HR154 Odorheiu Secuiesc Vlahita 400160 9 0 0.00
131 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 390202 23 0 0.00
132 SANDOR ZOLTAN HR47 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 386517 26 0 0.00
133 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 387072 28 0 0.00
134 BALLOK CSABA HR63 Odorheiu Secuiesc Martinis 393462 26 0 0.00
135 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 399603 10 0 0.00
136 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 399591 14 0 0.00
137 BENCZE ZSOLT HR69 Odorheiu Secuiesc Vlahita 400179 10 0 0.00
138 BALINT ROBERT HR70 Odorheiu Secuiesc Bradesti 386964 9 0 0.00
139 SZABO SZILARD HR71 Odorheiu Secuiesc Bradesti 387459 9 0 0.00
140 BALINT LAJOS HR78 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365807 7 0 0.00
141 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 362865 8 0 0.00
142 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 362361 28 0 0.00
143 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365589 38 0 0.00
144 SEBOK LEVENTE HR86 Sighisoara Cristuru Secuiesc 362890 13 0 0.00
145 SERBAN LAJOS HR87 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365731 6 0 0.00
146 SOLYMOSY GYULA HR88 Sighisoara Simonesti 369988 6 0 0.00
147 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 354110 10 0 0.00
148 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 0 11 0 0.00
149 PRUNA FLORIN MS152 Medias Tarnaveni 311791 6 0 0.00
150 MUNTEAN DAN MS153 Sighisoara Sighisoara 350110 7 0 0.00
151 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 351273 17 0 0.00
152 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 351726 44 0 0.00
153 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 361243 22 0 0.00
154 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 352469 18 0 0.00
155 POPA NICOLAE + POP SB103 Medias Medias 320377 12 0 0.00
156 BARSAN CORNEL SB114 Medias Medias 322267 10 0 0.00
157 GOGA OVIDIU SB115 Medias Medias 321005 10 0 0.00
158 VIZITEU DUMITRU SB131 Medias Agnita 348732 4 0 0.00
159 POPEANGA IANCU SB72 Medias Medias 322690 13 0 0.00
160 DIAC GHEORGHE SB73 Medias Medias 322321 10 0 0.00
161 MAN FLORIN SB74 Medias Medias 321922 17 0 0.00
162 BOER ACHIM SB76 Medias Medias 321364 20 0 0.00
163 PLESA CIPRIAN SB78 Medias Medias 322013 3 0 0.00
164 MUNTEANU FLORIN SB84 Medias Medias 322329 14 0 0.00
165 DAIAN GHEORGHE SB90 Medias Medias 322351 25 0 0.00
166 NICOARA RADU SB94 Medias Medias 319845 7 0 0.00
167 AXENTE IOAN SB96 Medias Ighisu Nou 322707 11 0 0.00
168 SAMBOTIN OVIDIU SB97 Medias Medias 0 10 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN