reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 8 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA+DEMIFOND
06.06.2009 - Torokszentmiklos 2 (hu)
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 06.06.2009 10:0
PORUMBEI ANGAJATI: 1570
PORUMBEI CLASATI: 314
NR. COLUMBOFILI: 116
PRIMUL PORUMBEL: HORVATH ANDRASBaraolt405534200716:19:91094.8965
ULTIMUL PORUMBEL: BALINT ARPADOdorheiu Secuiesc559911200816:39:0958.8145
DATA_RASARIT_APUS: 06.06.2009_05:04_21:32 / 07.06.2009_05:04_21:33 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 351566 19 5 45.22
2 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 384182 13 5 71.97
3 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 397854 21 7 73.89
4 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 350065 14 5 82.17
5 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 351105 8 4 84.71
6 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 355443 57 38 92.99
7 HARTOAGA MIHAI SB98 Medias Agnita 349091 5 2 104.46
8 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 414841 13 5 124.20
9 CHIRA NICOLAE SB79 Medias Dumbraveni 334509 20 7 128.67
10 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 393388 30 13 143.95
11 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 414253 13 3 157.96
12 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 400546 10 5 158.60
13 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384072 13 7 178.34
14 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 389293 27 7 187.90
15 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 383793 27 12 192.36
16 RADLER WILLI SB89 Medias Medias 321884 6 2 208.28
17 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384551 97 34 221.66
18 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385605 12 3 230.57
19 MAN FLORIN SB74 Medias Medias 321922 16 3 243.31
20 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 413881 27 11 246.49
21 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 387440 29 10 247.77
22 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 354110 17 2 270.06
23 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 415130 13 4 272.62
24 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 382567 28 11 321.02
25 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 383085 9 2 330.58
26 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 414108 8 2 337.58
27 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 386548 10 2 354.77
28 BEJENARU DOREL SB100 Medias Mosna 327976 8 2 387.26
29 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 350670 35 8 0.00
30 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 360353 31 6 0.00
31 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 413648 17 5 0.00
32 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 412640 24 5 0.00
33 SUCIU RADU SB86 Medias Dumbraveni 335058 25 5 0.00
34 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385848 36 4 0.00
35 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 351273 16 4 0.00
36 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 355328 16 4 0.00
37 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 351105 8 4 0.00
38 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 350670 15 4 0.00
39 PETER ZOLTAN HR10 Odorheiu Secuiesc Lueta 400032 13 3 0.00
40 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 383746 12 3 0.00
41 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365589 19 3 0.00
42 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 351273 11 3 0.00
43 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 360228 15 3 0.00
44 DEAK LEVENTE CV212 Baraolt Aita Mare 416509 8 2 0.00
45 MOLNAR FERENC CV217 Baraolt Biborteni 418303 9 2 0.00
46 BORCAIAS STEFAN CV238 Baraolt Baraolt 415459 4 2 0.00
47 MARTON JANOS HR67 Odorheiu Secuiesc Vlahita 398434 15 2 0.00
48 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365670 25 2 0.00
49 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 350292 12 2 0.00
50 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 354975 9 2 0.00
51 IACOB ANDREI SB116 Medias Medias 322323 8 2 0.00
52 BOER ACHIM SB76 Medias Medias 321364 9 2 0.00
53 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 414376 18 1 0.00
54 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 415125 3 1 0.00
55 KORODI CSABA CV216 Baraolt Aita Mare 416468 12 1 0.00
56 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 415285 3 1 0.00
57 DENES ATTILA CV223 Baraolt Baraolt 415458 8 1 0.00
58 BAKO TIBOR CV231 Baraolt Batanii Mici 420685 7 1 0.00
59 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 413844 5 1 0.00
60 VARGA MIKLOS CV248 Baraolt Filia 413808 5 1 0.00
61 GYORGY ZOLTAN HR133 Odorheiu Secuiesc Lueta 223 400220 15 1 0.00
62 ORBAN ANDRAS HR42 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384597 23 1 0.00
63 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384320 7 1 0.00
64 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 362361 24 1 0.00
65 CANDEA GHEORGHE MS160 Sighisoara Albesti 353951 14 1 0.00
66 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 350065 7 1 0.00
67 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 361243 11 1 0.00
68 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 352469 12 1 0.00
69 TURUS TEOFIL SB108 Medias Medias 322858 24 1 0.00
70 LAPOHOS IULIAN SB111 Medias Agnita 349387 4 1 0.00
71 BARABAS IOSIF SB91 Medias Dumbraveni 334536 10 1 0.00
72 LAZAR JOZSEF 1 CV205 Baraolt Doboseni 412328 11 0 0.00
73 NAGY BELA CV209 Baraolt Baraolt 413325 12 0 0.00
74 ROMAN LEVENTE CV210 Baraolt Baraolt 415124 4 0 0.00
75 MADARAS ISTVAN CV218 Baraolt Baraolt 415533 9 0 0.00
76 DAVID PAL CV226 Baraolt Biborteni 417667 11 0 0.00
77 BOCZ ISTVAN CV228 Baraolt Capeni 401000 3 0 0.00
78 AGOSTON ISTVAN CV232 Baraolt Baraolt 401000 13 0 0.00
79 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 414118 5 0 0.00
80 KOVACS HUNOR CV250 Baraolt Batanii Mici 420685 5 0 0.00
81 PAL JOZSEF CV251 Baraolt Baraolt 414534 3 0 0.00
82 DAVID CSABA CV252 Baraolt Baraolt 401000 10 0 0.00
83 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 413937 9 0 0.00
84 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 414600 6 0 0.00
85 BEDO ZSOLT CV260 Baraolt Capeni 40100 9 0 0.00
86 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 412866 7 0 0.00
87 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 385000 4 0 0.00
88 SZABO GYULA HR153 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 298000 7 0 0.00
89 SZELYES LEVENTE HR154 Odorheiu Secuiesc Vlahita 29800 5 0 0.00
90 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 389186 8 0 0.00
91 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 390202 24 0 0.00
92 SANDOR ZOLTAN HR47 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 388991 14 0 0.00
93 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384320 9 0 0.00
94 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 389186 8 0 0.00
95 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 399603 9 0 0.00
96 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 320000 14 0 0.00
97 BENCZE ZSOLT HR69 Odorheiu Secuiesc Vlahita 400179 10 0 0.00
98 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385340 5 0 0.00
99 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 388669 9 0 0.00
100 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 267000 17 0 0.00
101 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 360245 11 0 0.00
102 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 351000 7 0 0.00
103 WONERTH GERALD SB101 Medias Tarnava 318066 3 0 0.00
104 DIAC+FRIEDIRIH PETER SB113 Medias Medias 322321 9 0 0.00
105 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Medias Medias 322407 11 0 0.00
106 POPEANGA IANCU SB72 Medias Medias 322690 3 0 0.00
107 DIAC GHEORGHE SB73 Medias Medias 322321 11 0 0.00
108 MUNTEAN ACHIM SB75 Medias Medias 322092 7 0 0.00
109 FLOREA TOBIAS SB81 Medias Medias 321932 14 0 0.00
110 HOLERGA DORU SB83 Medias Medias 322243 10 0 0.00
111 MUNTEANU FLORIN SB84 Medias Medias 322329 10 0 0.00
112 CIORA FLORIN SB85 Medias Medias 322813 6 0 0.00
113 POPA IOAN SB88 Medias Medias 320704 16 0 0.00
114 DAIAN GHEORGHE SB90 Medias Medias 322351 7 0 0.00
115 NICOARA RADU SB94 Medias Medias 319845 3 0 0.00
116 SAMBOTIN OVIDIU SB97 Medias Medias 320000 8 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN