reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 11 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA+DEMIFOND
20.06.2009 - Cegled 2 (hu)
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 20.06.2009 6:35
PORUMBEI ANGAJATI: 1192
PORUMBEI CLASATI: 238
NR. COLUMBOFILI: 89
PRIMUL PORUMBEL: NEMETH JANOSOdorheiu Secuiesc269462200812:36:71125.7671
ULTIMUL PORUMBEL: BALINT ARPADOdorheiu Secuiesc562043200813:47:30990.8925
DATA_RASARIT_APUS: 20.06.2009_05:03_21:39 / 21.06.2009_05:04_21:39 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 406537 25 7 24.33
2 BENCZE ZSOLT HR69 Odorheiu Secuiesc Vlahita 446139 10 5 30.21
3 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 428561 27 10 41.95
4 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 430374 92 27 46.98
5 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 400855 59 27 72.15
6 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 433755 22 10 72.99
7 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 407128 13 2 78.86
8 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 443245 19 4 86.41
9 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 429900 13 9 92.28
10 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 446347 9 5 93.12
11 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 411134 18 4 109.06
12 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 431452 8 5 111.58
13 ORBAN ANDRAS HR42 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 430403 13 4 116.61
14 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 395349 4 2 124.16
15 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 396456 8 5 135.06
16 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 396547 6 2 145.13
17 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 439080 22 11 167.78
18 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 396902 19 5 173.66
19 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 429073 11 6 176.17
20 CANDEA GHEORGHE MS160 Sighisoara Albesti 399358 10 2 194.63
21 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 459217 17 3 234.90
22 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 429623 28 7 265.10
23 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 396456 8 4 270.97
24 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 460566 5 2 325.50
25 ROGOZ EUGEN MS1 SIGHISOARA Sighisoara 396000 33 9 330.54
26 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 405942 39 11 0.00
27 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 434397 20 5 0.00
28 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 462302 13 4 0.00
29 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 400761 15 4 0.00
30 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 459486 26 3 0.00
31 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 SIGHISOARA Sighisoara 396000 15 3 0.00
32 CHIRA NICOLAE SB79 Medias Dumbraveni 379714 17 3 0.00
33 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 459805 14 2 0.00
34 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 460571 10 2 0.00
35 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 459876 14 2 0.00
36 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 432414 9 2 0.00
37 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 395627 10 2 0.00
38 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 406500 15 2 0.00
39 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 397071 8 2 0.00
40 DEAK LEVENTE CV212 Baraolt Aita Mare 461659 8 1 0.00
41 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 458201 20 1 0.00
42 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 459727 5 1 0.00
43 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 459714 8 1 0.00
44 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 459546 4 1 0.00
45 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 411425 3 1 0.00
46 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 431659 16 1 0.00
47 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 430133 9 1 0.00
48 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 430133 13 1 0.00
49 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 411258 17 1 0.00
50 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 411134 5 1 0.00
51 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 399519 16 1 0.00
52 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 400407 6 1 0.00
53 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 396612 8 1 0.00
54 NAGY BELA CV209 Baraolt Baraolt 459326 11 0 0.00
55 ROMAN LEVENTE CV210 Baraolt Baraolt 460569 4 0 0.00
56 KORODI CSABA CV216 Baraolt Aita Mare 461614 9 0 0.00
57 MOLNAR FERENC CV217 Baraolt Biborteni 466000 12 0 0.00
58 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 460716 3 0 0.00
59 DENES ATTILA CV223 Baraolt Baraolt 460000 4 0 0.00
60 BAKO TIBOR CV231 Baraolt Batanii Mici 461222 7 0 0.00
61 AGOSTON ISTVAN CV232 Baraolt Baraolt 461222 17 0 0.00
62 BOGA ERNO CV236 Baraolt Filia 461000 12 0 0.00
63 BORCAIAS STEFAN CV238 Baraolt Baraolt 460893 3 0 0.00
64 DAVID CSABA CV252 Baraolt Baraolt 400160 10 0 0.00
65 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 459853 13 0 0.00
66 AGOSTON GABOR ISTVAN CV259 Baraolt Capeni 459972 6 0 0.00
67 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 411425 4 0 0.00
68 GYORGY JOZSEF HR149 Odorheiu Secuiesc Vlahita 446801 12 0 0.00
69 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 435050 5 0 0.00
70 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 429575 12 0 0.00
71 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 435153 10 0 0.00
72 SANDOR ZOLTAN HR47 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 431859 11 0 0.00
73 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 445534 10 0 0.00
74 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 445522 14 0 0.00
75 MARTON JANOS HR67 Odorheiu Secuiesc Vlahita 440000 20 0 0.00
76 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 433475 5 0 0.00
77 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 407746 14 0 0.00
78 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 395349 3 0 0.00
79 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 397859 14 0 0.00
80 TURUS TEOFIL SB108 Medias Medias 367591 25 0 0.00
81 LAPOHOS IULIAN SB111 Medias Agnita 393771 6 0 0.00
82 MAN FLORIN SB74 Medias Medias 366685 2 0 0.00
83 MUNTEAN ACHIM SB75 Medias Medias 366898 7 0 0.00
84 FLOREA TOBIAS SB81 Medias Medias 366706 10 0 0.00
85 SUCIU RADU SB86 Medias Dumbraveni 380264 10 0 0.00
86 POPA IOAN SB88 Medias Medias 365496 8 0 0.00
87 RADLER WILLI SB89 Medias Medias 366676 6 0 0.00
88 BARABAS IOSIF SB91 Medias Dumbraveni 379728 7 0 0.00
89 HARTOAGA MIHAI SB98 Medias Agnita 393451 4 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN