ASOCIATIA COLUMBOFILA BRASOV - 2018

CONCURS DIST. ANUNT IMB. VIDEO SOSIRI
1 - 28.04 - Turda 1 / V
100 - 28.04 - Acatari 1 / V
201 - 28.04 - Turda / V
2 - 02.05 - Turda 2 / V
101 - 02.05 - Acatari 2 / V
202 - 02.05 - Feleac / V
3 - 06.05 - Huedin / V
102 - 06.05 - Sarmasu 1 / V
203 - 06.05 - Sarmasag 1 / V
4 - 12.05 - Horea 1 / V+D
204 - 12.05 - Valea Lui Mihai / V
103 - 13.05 - Jibou / V
5 - 19.05 - Hajduszoboszlo 1 / V+D
104 - 19.05 - Urziceni 1 / V+D
205 - 19.05 - Tiszafured 1 / V+D
118 - 25.05 - Urziceni 2 / V+D
6 - 26.05 - Horea 2 / V+D
105 - 26.05 - Ujfeherto / V+D
119 - 26.05 - Sarmasag 2 / V
206 - 26.05 - Tiszafured 2 / V+D
1 - 03.06 - Budapesta / D+F (G) (Covasna)
1 - 03.06 - Mohora / D+F
2 - 03.06 - Nove Zamky / D+F (G)
7 - 03.06 - Hajduszoboszlo 2 / V+D
106 - 03.06 - Hajdunanas 1 / V+D
8 - 09.06 - Hajduszoboszlo 3 / V+D
107 - 10.06 - Hajdunanas 2 / V+D
9 - 12.06 - Turda 3 / V
3 - 16.06 - Bratislava 1 / F (G)
4 - 16.06 - Jihlava / M
10 - 16.06 - Hajduszoboszlo 4 / V+D
108 - 16.06 - Hajdunanas 3 / V+D
11 - 23.06 - Hajduszoboszlo 5 / V+D
109 - 24.06 - Hajdunanas 4 / V+D
12 - 26.06 - Turda 4 / V
5 - 30.06 - Bratislava 2 / F (G)
13 - 30.06 - Hajduszoboszlo 6 / V+D
110 - 30.06 - Vasarosnameny 1 / V+D
5 - 07.07 - Nachod National / M (Prahova)
7 - 07.07 - Frankfurt National / M (Alba)
14 - 07.07 - Hajduszoboszlo 7 / V+D
111 - 07.07 - Vasarosnameny 2 / V+D
15 - 10.07 - Turda 5 / V
7 - 14.07 - Bratislava 3 / F (G)
16 - 14.07 - Nyiregyhaza 1 / V+D
112 - 14.07 - Vasarosnameny 3 / V+D
17 - 21.07 - Nyiregyhaza 2 / V+D
113 - 22.07 - Vasarosnameny 4 / V+D
18 - 24.07 - Turda 6 / V
19 - 27.07 - Berlin National / M (Bihor)
8 - 28.07 - Gubin 2 / M (Alba)
8 - 28.07 - Bratislava 4 / F (G)
9 - 28.07 - Jihlava 2 / M
19 - 28.07 - Nyiregyhaza 3 / V+D
114 - 28.07 - Vasarosnameny 5 / V+D
115 - 29.07 - Acatari 3 / V
10 - 30.07 - Esztergom 1 / D+F
116 - 30.07 - Acatari 4 / V
117 - 31.07 - Sarmasu 2 / V
ETAPE PUI:
1 - 04.08 - Ungheni 1 / V
101 - 04.08 - Acatari 1 / V
2 - 08.08 - Turda 1 / V
102 - 08.08 - Acatari 2 / V
3 - 12.08 - Turda 2 / V
103 - 12.08 - Sarmasu 1 / V
201 - 18.08 - Turda 1 / V
4 - 19.08 - Huedin 1 / V
104 - 19.08 - Sarmasu 2 / V
5 - 25.08 - Huedin 2 / V
105 - 26.08 - Dej 1 / V
202 - 26.08 - Turda 2 / V
6 - 01.09 - Huedin 3 / V
106 - 02.09 - Acatari 3 / V
203 - 02.09 - Feleac 1 / V
7 - 05.09 - Turda 3 / V
8 - 09.09 - Huedin 4 / V
107 - 09.09 - Sarmasu 3 / V
204 - 09.09 - Feleac 2 / V
9 - 16.09 - Turda 4 / V
108 - 16.09 - Dej 2 / V
205 - 16.09 - Zalau / V
10 - 23.09 - Sarmasag 1 / V
109 - 23.09 - Dej 3 / V
206 - 23.09 - Sarmasag / V
1 - 29.09 - Budapesta / D+F (Covasna)
11 - 30.09 - Sarmasag 2 / V
110 - 30.09 - Jibou 1 / V
207 - 30.09 - Carei / V
111 - 04.10 - Dej 4 / V
12 - 07.10 - Urziceni 1 / V+D
13 - 07.10 - Ungheni 2 / V
112 - 07.10 - Urziceni 2 / V+D
208 - 07.10 - Valea Lui Mihai / V
113 - 09.10 - Jibou 2 - Rezerva / V


DATE ASOCIATIE

Nume: Asociatia Crescatorilor de Porumbei Brasov
Presedinte: Zamfir Sorin
Responsabil tehnic: Macovschi Mihail
Adresa: FAGARAS, BLD. UNIRII CVARTAL I,BL.2, AP1
Link:
CUI: 36884579
Banca: BRD
Cont: RO72BRDE080SV57154770800
Telefon: 0735190428
Rasarit / Apus:15.12.2018 - 08:54 / 20:56
16.12.2018 - 08:54 / 20:56
Calculat pentru programul de clasamente, conform RNS:
15.12.2018 - 08:24 / 21:56
16.12.2018 - 08:24 / 21:56

Copyright © FNCPR 2017-2018. Online: 004 | Template by: WebThemez