ASOCIATIA COLUMBOFILA CARAS SEVERIN - 2018

CONCURS DIST. ANUNT IMB. VIDEO SOSIRI
7 - 28.04 - Cenad 3 / V
20 - 28.04 - Cenad 5 / V
1 - 29.04 - Cenad 1 / V
8 - 02.05 - Kistelek 1 / V
21 - 02.05 - Cenad 6 / V
2 - 06.05 - Kistelek / V
9 - 06.05 - Keskemet / V
22 - 06.05 - Kistelek 7 / V
10 - 09.05 - Kistelek 2 / V
23 - 09.05 - Kistelek 8 / V
3 - 13.05 - Budapesta 1 / V+D
11 - 13.05 - Szekesfehervar / V+D
24 - 13.05 - Szekesfehervar 2 / V+D
4 - 20.05 - Budapesta 2 / V+D
12 - 20.05 - Kisber / V+D
25 - 20.05 - Szekesfehervar 3 / V+D
5 - 27.05 - Budapesta 3 / V+D
13 - 27.05 - Kistelek 3 / V
26 - 27.05 - Kistelek 9 / V
1 - 02.06 - Znojmo / D+F (G)
6 - 10.06 - Cenad 2 / V+D
14 - 10.06 - Cenad 4 / V
27 - 10.06 - Cenad 7 / V
2 - 16.06 - Jihlava / F (G)
7 - 16.06 - Dresda / M
28 - 16.06 - Cenad 8 / V
15 - 24.06 - Kisber 1 / V+D
29 - 24.06 - Kistelek 10 / V
3 - 30.06 - Jihlava 1 / F (G)
16 - 30.06 - Kistelek 4 / V
30 - 30.06 - Kistelek 11 / V
7 - 07.07 - Frankfurt National / M (Alba)
17 - 08.07 - Szekesfehervar 1 / V+D
31 - 08.07 - Szekesfehervar 4 / V+D
4 - 14.07 - Jihlava 2 / F (G)
15 - 14.07 - Strakonice / F (G) (Bihor)
16 - 14.07 - Leipzig / M (Bihor)
18 - 14.07 - Kistelek 5 / V
32 - 15.07 - Kistelek 12 / V
19 - 22.07 - Kistelek 6 / V
33 - 22.07 - Kistelek 13 / V
19 - 27.07 - Berlin National / M (Bihor)
5 - 28.07 - Strakonice / F (G) (Arad)
34 - 28.07 - Kistelek 14 / V
5 - 04.08 - Jihlava 3 / F (G)
6 - 04.08 - Znojmo / D+F (Caras Severin)
14 - 04.08 - Paprika / V+D (Arad)
35 - 04.08 - Szekesfehervar 5 / V+D
6 - 11.08 - Strakonice / F (Arad)
6 - 11.08 - Znojmo 1 / D+F
8 - 11.08 - Stendal National / M (Arad)
ETAPE PUI:
31 - 04.08 - Sinicolau Mare / V
12 - 05.08 - Timisoara / V
32 - 07.08 - Cenad 9 / V
1 - 08.08 - Cenad 1 / V
21 - 08.08 - Cenad 6 / V
22 - 11.08 - Kistelek 5 / V
33 - 11.08 - Kistelek 9 / V
2 - 12.08 - Cenad 2 / V
13 - 12.08 - Timisoara 1 / V
3 - 16.08 - Kistelek / V
34 - 18.08 - Budapesta 1 / V+D
14 - 19.08 - Kistelek 3 / V
23 - 19.08 - Kistelek 6 / V
4 - 20.08 - Keskemet / V
5 - 24.08 - Szekesfehervar / V+D
35 - 25.08 - Budapesta 2 / V+D
15 - 26.08 - Budapesta / V
24 - 26.08 - Szekesfehervar 3 / V+D
36 - 01.09 - Budapesta 3 / V+D
6 - 02.09 - Szekesfehervar 1 / V+D
16 - 02.09 - Timisoara 2 / V+D
25 - 02.09 - Szekesfehervar 4 / V+D
17 - 08.09 - Timisoara 3 / V
1 - 09.09 - Mikulov / D+F
7 - 09.09 - Cenad 3 / V
26 - 09.09 - Cenad 7 / V
8 - 15.09 - Cenad 4 / V
27 - 15.09 - Cenad 8 / V
18 - 16.09 - Timisoara 4 / V
1 - 22.09 - Jihlava / D+F (Arad)
2 - 22.09 - Mikulov 1 / D+F
9 - 23.09 - Kistelek 1 / V
28 - 23.09 - Kistelek 7 / V
10 - 30.09 - Szekesfehervar 2 / V+D
19 - 30.09 - Timisoara 5 / V+D
29 - 30.09 - Kistelek 8 / V
20 - 03.10 - Cenad 5 / V
3 - 06.10 - Mikulov 2 / D+F
11 - 06.10 - Kistelek 2 / V
23 - 06.10 - Trebic / D+F (Satu-Mare)
30 - 07.10 - Szekesfehervar 5 / V


DATE ASOCIATIE

Nume: Asociatia Crescatorilor de Porumbei Voiajori Caras-Severin
Presedinte: Badea Dorel
Responsabil tehnic: Milcu Ion
Adresa: Str. Ciprian Porumbescu nr.13
Link:
CUI: 30601185
Banca: Raiffeisen
Cont: RO09RZBR060014896036
Telefon: 0724213833
Rasarit / Apus:15.12.2018 - 08:54 / 20:56
16.12.2018 - 08:54 / 20:56
Calculat pentru programul de clasamente, conform RNS:
15.12.2018 - 08:24 / 21:56
16.12.2018 - 08:24 / 21:56

Copyright © FNCPR 2017-2018. Online: 005 | Template by: WebThemez