ASOCIATIA COLUMBOFILA GIURGIU - 2018

CONCURS DIST. ANUNT IMB. VIDEO SOSIRI
1 - 28.04 - Cilibia / V
1 - 28.04 - Cilibia / V (Giurgiu)
2 - 02.05 - Dumbraveni / V
2 - 02.05 - Dumbraveni / V (Giurgiu)
3 - 06.05 - Tecuci / V
3 - 06.05 - Tecuci / V (Giurgiu)
4 - 13.05 - Barlad / V
4 - 13.05 - Barlad / V+D (Giurgiu)
5 - 20.05 - Albita / V+D
5 - 20.05 - Albita / V+D (Giurgiu)
1 - 27.05 - Uman / D+F (G) (Bucuresti)
6 - 27.05 - Sculeni / V+D
6 - 27.05 - Sculeni / V+D (Giurgiu)
7 - 03.06 - Saveni / D
7 - 03.06 - Saveni / D (Giurgiu)
3 - 09.06 - Poltava / M (Bucuresti)
2 - 10.06 - Smila / F (G) (Bucuresti)
8 - 10.06 - Dorohoi / V+D
8 - 10.06 - Dorohoi / D (Giurgiu)
9 - 17.06 - Suceava / V+D
9 - 17.06 - Suceava / V+D (Giurgiu)
5 - 23.06 - Poltava / M (Bucuresti)
4 - 24.06 - Smila / F (G) (Bucuresti)
10 - 24.06 - Dorohoi / V+D
10 - 24.06 - Dorohoi / D (Giurgiu)
11 - 01.07 - Suceava / V+D
7 - 07.07 - Lohy National / M (Braila)
9 - 07.07 - Kamianka / M (Bucuresti)
12 - 08.07 - Dorohoi / V+D
12 - 08.07 - Dorohoi / D (Giurgiu)
6 - 12.07 - Smila / F (G) (Bucuresti)
13 - 15.07 - Dorohoi / V+D
13 - 15.07 - Dorohoi / D (Giurgiu)
7 - 22.07 - Smila / F (G) (Bucuresti)
14 - 22.07 - Dorohoi / V+D
14 - 22.07 - Dorohoi / D (Giurgiu)
19 - 27.07 - Berlin National / M (Bihor)
1 - 28.07 - Izium National / M (Dolj)
21 - 28.07 - Birzai National / M (Neamt)
15 - 29.07 - Suceava / V+D
15 - 29.07 - Suceava / V+D (Giurgiu)
8 - 05.08 - Uman / D+F (Bucuresti)
9 - 05.08 - Uman / D+F
10 - 05.08 - Uman / F (Bucuresti)
16 - 05.08 - Darabani / D
16 - 05.08 - Darabani / D (Giurgiu)
ETAPE PUI:
1 - 12.08 - Targsoru Vechi / V (Teleorman)
1 - 18.08 - Cilibia / V
2 - 18.08 - Ianca / V (Dambovita)
2 - 19.08 - Targsoru Vechi / V (Teleorman)
2 - 22.08 - Dumbraveni / V
4 - 22.08 - Galati / V (Dambovita)
3 - 26.08 - Breaza / V (Teleorman)
3 - 26.08 - Tecuci / V
5 - 26.08 - Galati 2 / V (Dambovita)
4 - 02.09 - Dumbraveni / V (Teleorman)
4 - 02.09 - Barlad / V
7 - 02.09 - Oancea / V (Dambovita)
5 - 09.09 - Nicolae Balcescu / V+D (Teleorman)
5 - 09.09 - Albita / V+D
9 - 09.09 - Costuleni / V+D (Dambovita)
6 - 16.09 - Filipesti / V+D (Teleorman)
6 - 16.09 - Sculeni / V+D
11 - 16.09 - Costuleni 2 / V+D (Dambovita)
7 - 23.09 - Targu Frumos / V+D (Teleorman)
7 - 23.09 - Bivolari / V+D
13 - 23.09 - Costuleni 3 / V+D (Dambovita)
8 - 30.09 - Radauti Prut / D (Giurgiu)
8 - 30.09 - Radauti Prut / D
15 - 30.09 - Costuleni 4 / V+D (Dambovita)
9 - 07.10 - Dumbraveni / V


DATE ASOCIATIE

Nume: Asociatia Columbofila Porumbelul Calator Giurgiu
Presedinte: Nastase Ilie
Responsabil tehnic: Dragomir Florin
Adresa: Com.COSOBA jUD.Giurgiu
Link:
CUI: 26532389
Banca: BCR
Cont: RO09RNCB0146115063500001
Telefon: 0724531496
Rasarit / Apus:15.12.2018 - 08:54 / 20:56
16.12.2018 - 08:54 / 20:56
Calculat pentru programul de clasamente, conform RNS:
15.12.2018 - 08:24 / 21:56
16.12.2018 - 08:24 / 21:56

Copyright © FNCPR 2017-2018. Online: 001 | Template by: WebThemez