ASOCIATIA COLUMBOFILA MURES - 2018

CONCURS DIST. ANUNT IMB. VIDEO SOSIRI
1 - 28.04 - Carei / V (Bistrita Nasaud)
1 - 28.04 - Prislop / V
2 - 28.04 - Cluj-napoca / V
2 - 05.05 - Hajduboszormeny / V (Bistrita Nasaud)
3 - 05.05 - Prislop / V
3 - 12.05 - Tiszafured 1 / V+D (Bistrita Nasaud)
3 - 12.05 - Halmeu / V (Sibiu)
4 - 19.05 - Csecse 1 / V+D (Bistrita Nasaud)
4 - 19.05 - Michalovce 1 / V+D (Sibiu)
5 - 26.05 - Csecse 2 / V+D (Bistrita Nasaud)
5 - 26.05 - Bardejov / D (Sibiu)
7 - 26.05 - Prislop / V
1 - 02.06 - Jedrzejow / D+F (G) (Sibiu)
6 - 02.06 - Csecse 3 / V+D (Bistrita Nasaud)
6 - 02.06 - Michalovce 2 / V+D (Sibiu)
8 - 02.06 - Satu-mare / V
7 - 09.06 - Csecse 4 / V+D (Bistrita Nasaud)
7 - 09.06 - Michalovce 3 / V+D (Sibiu)
11 - 09.06 - Prislop / V
2 - 16.06 - Radomsko / F (G) (Sibiu)
6 - 16.06 - Gubin / M (Alba)
8 - 16.06 - Csecse 5 / V+D (Bistrita Nasaud)
8 - 16.06 - Michalovce 4 / V+D (Sibiu)
9 - 23.06 - Csecse 6 / V+D (Bistrita Nasaud)
9 - 23.06 - Satu Mare / V (Sibiu)
14 - 23.06 - Bardejov / D
3 - 30.06 - Wielun 1 / F (G) (Alba)
10 - 30.06 - Csecse 7 / V+D (Bistrita Nasaud)
10 - 30.06 - Michalovce 5 / V+D (Sibiu)
16 - 30.06 - Satu-mare / V
7 - 07.07 - Frankfurt National / M (Alba)
11 - 07.07 - Csecse 8 / V+D (Bistrita Nasaud)
11 - 07.07 - Michalovce 6 / V (Sibiu)
18 - 07.07 - Prislop / V
12 - 14.07 - Csecse 9 / V+D (Bistrita Nasaud)
12 - 14.07 - Michalovce 7 / V+D (Sibiu)
20 - 14.07 - Bardejov / D
4 - 21.07 - Wielun / F (G) (Alba)
13 - 21.07 - Tiszafured 2 / V+D (Bistrita Nasaud)
13 - 21.07 - Satu Mare / V (Sibiu)
19 - 27.07 - Berlin National / M (Bihor)
8 - 28.07 - Gubin 2 / M (Alba)
14 - 28.07 - Marghita 1 / V (Bistrita Nasaud)
14 - 28.07 - Michalovce 8 / V+D (Sibiu)
24 - 28.07 - Satu-mare / V
5 - 04.08 - Wielun 3 / F (G) (Alba)
15 - 04.08 - Marghita 2 / V (Bistrita Nasaud)
25 - 04.08 - Prislop / V
9 - 10.08 - Wloszcowa 3 / D+F (Alba)
16 - 11.08 - Marghita 3 / V (Bistrita Nasaud)
26 - 11.08 - Prislop / V
17 - 18.08 - Sarmasag / V (Bistrita Nasaud)
27 - 18.08 - Satu-mare / V
28 - 25.08 - Bardejov / D
ETAPE PUI:
18 - 11.08 - Borsa / V
19 - 15.08 - Borsa / V
1 - 18.08 - Prislop / V
10 - 18.08 - Mesteacan 1 / V
20 - 19.08 - Prislop / V
21 - 23.08 - Satu-mare / V
2 - 25.08 - Prislop / V
11 - 25.08 - Sarmasag / V
22 - 26.08 - Borsa / V
23 - 29.08 - Prislop / V
3 - 01.09 - Satu-mare / V
12 - 01.09 - Carei 1 / V
24 - 02.09 - Borsa / V
25 - 05.09 - Prislop / V
4 - 08.09 - Satu-mare / V
13 - 08.09 - Carei 2 / V
26 - 09.09 - Satu-mare / V
5 - 15.09 - Satu-mare / V
14 - 15.09 - Carei 3 / V
27 - 15.09 - Borsa / V
6 - 22.09 - Michalovce / V+D
15 - 22.09 - Carei 4 / V
9 - 29.09 - Prislop / V
16 - 29.09 - Nyiregyhaza / V
17 - 06.10 - Mesteacan 2 / V


DATE ASOCIATIE

Nume: Asociatia Crescatorilor de Porumbei Voiajori Mures
Presedinte: Ormenisan Catalin
Responsabil tehnic: Kelemen Csaba
Adresa: Str. REVOLUTIEI Nr.30 Tg-Mures
Link:
CUI: 29892900
Banca: TRANSILVANIA
Cont: R28BTRL02701205W59902XX
Telefon: 0731837337
Rasarit / Apus:15.12.2018 - 08:54 / 20:56
16.12.2018 - 08:54 / 20:56
Calculat pentru programul de clasamente, conform RNS:
15.12.2018 - 08:24 / 21:56
16.12.2018 - 08:24 / 21:56

Copyright © FNCPR 2017-2018. Online: 003 | Template by: WebThemez